Elképesztő eredményzápor Ónodon

A Livewire Team versenyzője, Bíró Péter kitűnő eredménnyel zárta a 2017-es Jet-Ski Országos Bajnokság III. fordulóját, amelyet július 29-én rendeztek meg az Ónodi tavon.

Szia, Péter! Milyen gondolatok fogantak meg benned röviddel az OB után? Milyen volt?

Sziasztok! Nagyon jó verseny volt, jó pályával, éles fordítókkal és nagy hullámokkal ötvözve. Eredményes verseny volt és büszkeséggel tölt el, hogy az Aquamax Jet Ski Racing Team, azaz az én tanítványaim is jól szerepeltek.

Megragadva az alkalmat, mesélj a növendékeid eredményéről!

Köszönöm a lehetőséget! Nagyon ügyesek voltak. Szeredi Gergő a Novice Ski GP1 kategória 3. helyén ért célba. Miklovicz Péter a Novice Ski GP1 kategória 1. helyén végzett. Kiss Dóra a Novice Runabout GP1 8. helyén teljesített. Kéri Attila, aki most debütált versenykörülmények között, a Novice Runabout GP1 kategóriában a 2. lett, amely egy remek teljesítménynek számít. Említésre méltó volt Koós László teljesítménye is, hiszen a Novice Runabout GP1 3. helyezettjeként fejezte be a versenyt.

Kanyarodjunk vissza a te eredményedre is!

Nagyon örülök, hiszen Ski Gentleman GP1 kategóriában két győztes futam után az 1. helyen végeztem. A király kategóriában a Ski GP1-ben az első futamon 3. voltam, a másodikat megnyertem és a harmadik futamon ismét 3. helyet sikerült megszereznem. Így összesítésben az Országos Bajnokság III. fordulóját a 2. helyen zártam. Az elmúlt időszakom eddigi legjobb eredményét értem el.

Az egész Livewire Team nevében gratulálok az Aquamax Jet Ski Racing Team tanítványainak és természetesen neked is egyaránt!

Köszönet a fotókért Czine Zoltánnak!

A Livewire Team energiájáról és mentális frissességről a Livewire Energy termékei gondoskodnak, ital és rágócukor formájában.

Partnereink:

Rics-Cont Business Kft., Print Profi, Bayer Trans Kft., Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft, Bionectar Kft., Bakery Group Kft., Brucker Plusz Bt., Duex Meta Kft., Duo Metal Kft., www.versenyfelszereles.hu, Mp-Sped Kft., Globál-vill Kft., Aura System Kft., Fox Gumi Kereskedelmi Kft., Kamionmosó Plusz Kft., WSW Proding Kft., Olajshop.hu., ASG Szerelvény Kft., Ks Team Consulting Kft., CAD Server Kft., Raiker Kft., Bocskai Kft., Tacho Ker. Bt., Fülöp és Társa Bt., Berger Transport Kft., Hajdúk Építő Kft., Valvoline Hungary., FarkasTent and Event Kft., Rio Lámpastúdió Kft., ER-Mobil Kft., Xlavina-Lavina Szerviz Kft., Auner Motorsport Kft., LTV Racing, Aquamax, Special Csapágy, Mészicar Trans Kft., Blue Truck Kft., ICE CUBE Hungary jéggyártó Kft.

LiveWire Team Sajtófőnök: Krizsán Zoltán