Gorzó Zsolt: Barátok közt az első helyen

mezohegyi_vii_131

Gorzó Zsolt a Livewire Team gokart versenyzője illetve támogatója nemrégiben a Mezőhegyi nyílt gokart bajnokság VII. és egyben záró rendezvényén vett részt baráti összefogásban.

Zsolt energiájáról és mentális frissességéről a Livewire Energy termékei gondoskodtak, rágócukor és ital formájában.

A Kecskeméti Gokart Stadionban népes mezőny gyűlt össze minden egyes kategóriában. Az egy napos rendezvény a délelőtti órákban köddel és vizes aszfalttal örvendeztette meg a versenyezni vágyókat, ami egyáltalán nem volt újdonság Zsoltnak és versenyzőtársainak, hiszen ebben az évadban sokszor volt szükségük a vízálló cipőre és a PVC ruhára.

A CEE bajnokságban 3. helyen és a Magyar Bajnokságban 2. helyen végző Zsolt ezen a baráti összecsapáson kategória győzelemmel zárta a hétvégét.

Tehát egy jó hangulatú, baráti körben zajló, eredményes versennyel zárult 2015 október harmadik hétvégéje.

Partnereink:

LivewireEnergy Kft., LiveWire Rally Team, Rics-Cont Business Kft.,Print Profi, Bayer Trans Kft., Tartós-Produkt Kft., Digital Fire Kft., FAIR Diszkont, Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft, Bionectar Kft.,Bakery Group Kft.,Duex Meta Kft., Duo Metal Kft., Brucker Plusz Bt., Hankook Tyres, Wellness-Info Kft., Aura System Kft., QuasarDatabase Systems Kft., Web – Factory kft, Székelyi Kamion Technikai BT, Hajnal és Kriszt BT, Ali Transport Kft, Inker BT, Pedro 2006 Kft, ZozoTrans Kft, Kolláth szerviz Kft, Moniktrans Kft, www.versenyfelszereles.hu, Admagic Kft.,Rácz-Trans Kft.,TS Handel Kft., Bézé Design Kft., Bézé Dekor Kft., Mp-Sped Kft.

LiveWire Team sajtófőnök: Krizsán Zoltán