Kikapcsolódás volt a hétvége

A Livewire Team oszlopos tagja és versenyzője, Szentgyörgyi Fanni április 14-én a Bázis Szlalom az I.E.J. kupáért idei első futamán állt rajthoz Mezőkövesden Timár Tomi navigátori segédletével.

Szia Fanni! Milyen volt a múlt hétvégi futam?

Sziasztok! Nagyon jó volt végre autóban ülni. 52 nevező volt. A kategóriánkban voltak talán a legtöbben. HH, hátsókerék és T4, 1.6-2.0 köbcentiig volt a besorolás.

Sikerült egyből visszarázódni?

Felírtuk a pályát Tomival. Sajnos kijöttem a gyakorlatból, de szerencsére navigátorom segített felírni.

Rendben volt az autó?

Első körben valami hibát észleltünk a kocsin, nem volt motorerő, de hamar  orvosoltuk. Az AC pumpa nem megfelelő a motormódosításokhoz, ezért nem tudtunk 100%-ot teljesíteni.

Milyen végeredménnyel tértetek haza?

Az 5. helyre volt elég az időnk. Viszont visszarázódáshoz tökéletes volt a nap. Abszolútban pedig 12. helyre volt elég. Köszönöm, hogy újra autózhattam.

Gratulálok az egész Livewire Team nevében!

Köszönöm szépen!

A Livewire Team energiájáról és mentális frissességről a Livewire Energy termékei gondoskodnak, ital és rágócukor formájában!

Partnereink:

Print Profi, Bayer Trans Kft., www.versenyfelszereles.hu, Mp-Sped Kft., Globál-vill Kft., ASG Szerelvény Kft., Raiker Kft., Bocskai Kft., Tacho Ker. Bt., Fülöp és Társa Bt., Mészicar Trans Kft., Blue Truck Kft., Budapest Catering, Toner Holding Kft., CopyGuru Kft., Safety Zone-EHS Kft., Global Coop Kft., Gremax-Global Kft., Hajdúk Építő Kft.,Club Mouseoleum., InfoRay Kft., Aurasystem, BB Bluebird Personalberatungs GmbH., Szé-Ba Security Bt., Hung Média Kft., D&Z Kft., Crossbeton Kft., Mahagony ESC Kft., Wellness-Info Kft., KK Pumpa Kft., Bánki Pálinkaház Kft., Lord Body Fitness, Rics-Cont Business Kft.