Tíz év után újra sikerült az Európa bajnoki győzelem!

A Livewire Team versenyzője, Bíró Péter a július 05-09-ig a European Jettribe Jetski Championship 2017 versenyen vett részt az Ausztriai Pochlarnban. Az új Jet-Ski és az igyekezete a dobogó legfelső helyére repítette.

Tíz év után újra sikerült az Európa bajnoki győzelem! 2007-ben volt Péter első EB győzelme. Akkor egy Spanyol és egy Norvég versenyzőt sikerült maga mögé utasítani, most egy Francia és egy Osztrák riválissal kellett harcolnia az első helyért. Az elmúlt években rendkívül beerősített a keleti régió! Hatalmas csatában dőlt el az Ijsba Europa bajnoki Master Pro GP kategória rangsorrendje. Nem utolsó sorban hozzá kell tenni, hogy a tavalyi bajnokot megelőzve szerezte meg az előkelő eredményt.

Gratulálok az egész Livewire Team nevében!

Eurotour 2017 – Austria – Official Video – Day 2

Közzétette: Ijsba European Championship – 2017. július 6.

A Livewire Team energiájáról és mentális frissességről a Livewire Energy termékei gondoskodnak, ital és rágócukor formájában.

Partnereink:

Rics-Cont Business Kft., Print Profi, Bayer Trans Kft., Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft, Bionectar Kft., Bakery Group Kft., Brucker Plusz Bt., Duex Meta Kft., Duo Metal Kft., www.versenyfelszereles.hu, Mp-Sped Kft., Globál-vill Kft., Aura System Kft., Fox Gumi Kereskedelmi Kft., Kamionmosó Plusz Kft., WSW Proding Kft., Olajshop.hu., ASG Szerelvény Kft., Ks Team Consulting Kft., CAD Server Kft., Raiker Kft., Bocskai Kft., Tacho Ker. Bt., Fülöp és Társa Bt., Berger Transport Kft., Hajdúk Építő Kft., Valvoline Hungary., FarkasTent and Event Kft., Rio Lámpastúdió Kft., ER-Mobil Kft., Xlavina-Lavina Szerviz Kft., Auner Motorsport Kft., LTV Racing, Aquamax, Special Csapágy, Mészicar Trans Kft., Blue Truck Kft., ICE CUBE Hungary jéggyártó Kft.

LiveWire Team Sajtófőnök: Krizsán Zoltán