A Livewire Team két tagja díjátadón járt

A Livewire Team két tagja, Kovács Zsombor Gokart versenyző és Ónodi Benjamin Supermoto versenyző is díjátadó ceremónián vett részt az elmúlt hétvégén. Mindkét fiatal csapattagunkat a 2016-os eredményekről kérdeztem.

4

Szia, Zsombor­! Hol volt a díjátadó és milyen eredménnyel zártad az idei versenyszezont­­?

Sziasztok! A 2016-os Díjátadó Gála Budapesten a Ramada Hotelben volt. A Magyar Bajnokságban a 2. helyen végeztem. A Közép-Kelet-Európai Zóna Bajnokságban, pedig a 3. helyet szereztem meg. A Világdöntőn a pályafutásom eddigi legnagyobb eredményét értem el a 2. helyezéssel. De volt egy kis meglepetés is számomra, ugyanis én kaptam az év fiatal versenyzője díjat a Magyar Gokart Szövetségtől és a Magyar Nemzeti Autósport Szövetségtől is. Nagyon büszke vagyok, hogy engem választottak! Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki segített ebben az évben! Külön köszönöm a Családomnak és a KMS Europe-nak, a Livewire Team-nek és az összes Barátomnak egyaránt!

Szia, Benjamin! Milyen díjátadón vettél részt és milyen eredménnyel zártad a 2016-os versenyszezont­­?

Sziasztok! December 3.-án a Romániai Díjátadó Gálán vettem részt, ahol a kategóriám első helyéért járó serleget vehettem át. A Magyar Motorsport Szövetség Supermoto Szakágának 2016-os sorozatában második helyen végeztem kategóriámban, amelynek díjátadóján szintén hamarosan részt veszek. Köszönöm az egész éves segítségét és kitartását Családomnak, szerelőmnek, edzőmnek és nem utolsó sorban a Livewire Team-nek, ahonnan a 2017-es szezonban teljes évben a támogatást fogom kapni.

15350701_1178224828958322_1214232094503919200_nA Livewire Team energiájáról és mentális frissességről a Livewire Energy termékei gondoskodnak, ital és rágócukor formájában.

Partnereink:

LiveWire Team, FarkasTent and Event Kft., Rics-Cont Business Kft., Print Profi, Bayer Trans Kft., Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft, Bionectar Kft., Bakery Group Kft., Brucker Plusz Bt., Duex Meta Kft., Duo Metal Kft., Wellness-Info Kft., www.versenyfelszereles.hu, Admagic Kft., Mp-Sped Kft., Globál-vill Kft., Aura System Kft., Quasar Database Systems Kft., Motul.hu., Panyolai Pálinkák., Tomtoys Kft., Játékvár.hu, 3D floor Padlodesign, Vertexpont Bt., Simon-MB Trade Kft., Simon gumisműhely., Fox Gumi Kereskedelmi Kft., Kamionmosó Plusz Kft., Fitness 5 & Gym., WSW Proding Kft., Olajshop.hu., MasterPrint Jelöléstechnika Kft., KMS Europe, Speedshop Zrt., Keramix Kft., Fülöp és Társa Bt., ASG Szerelvény Kft., Hajdúk Építő Kft., EXPRESS IP NETWORK Kft.

LiveWire Team Sajtófőnök: Krizsán Zoltán