Hosszú idő után ismét sikerült a győzelem a Pro Gp1-es kategóriában!

A Livewire Team versenyzője, Bíró Péter a Jet-Ski Országos Bajnokság 4. fordulóján vett részt. Sőt, nem egyszerűen elrajtolt, hanem diadalmaskodott és hosszú idő után ismét a dobogó legfelső fokán állva fogadhatta a sporttársak elismerését.

Szia, Péter! Milyen volt a verseny? Hogyan érzed magad?

Sziasztok! Hatalmas összecsapáson vagyunk túl. Hihetetlenül jól érzem magam, boldog vagyok! A Ski Gentleman GP1 kategóriában az 1. helyen végeztem, illetve a király kategóriát a Ski GP1-et is megnyertem. Nagy jelentőségű ez a győzelem számomra, ugyanis 2010 óta nem nyertem Ski GP1 kategóriában. Úgy gondoltam, hogy hátrébb vonulok a sportágtól. Hat évvel ezelőtt volt egy nagy motorbalesetem közúton, amelyből rendkívül nehéz volt felállni.

A felépülésemhez maga a sportág, a jet-skizés szerfelett sokat segített. Ezt követően újra ráéreztem az ízére és ismét versenyezni kezdtem és ugye hét év után elmondhatom újra, hogy Ski GP1 kategóriát nyertem. Gondolom ezek fényében egyértelmű a boldogságom!

Hogyan teljesítettek az Aquamax versenyzői?

Köszönöm a kérdésed! Megemlíteném a dobogós helyezést elérő versenyzőimet. Ismét remek eredményeket értek el a tréningezettjeim. Szeredi Gergő a Novice Ski GP1 kategória 3. helyén ért célba, illetve Kéri Attila a Novice Runabout Slalom GP1 2. és Novice Runabout GP1 kategóriában szintén a dobogó 2. fokára állhatott fel Leveleken. Gratulálok srácok!

Az egész Livewire Team nevében gratulálok neked és az Aquamax Jet Ski Racing Team versenyzőinek egyaránt!

Köszönet a fotókért Móricz Csabának!

A Livewire Team energiájáról és mentális frissességről a Livewire Energy termékei gondoskodnak, ital és rágócukor formájában.

Partnereink:

Rics-Cont Business Kft., Print Profi, Bayer Trans Kft., Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft, Bionectar Kft., Bakery Group Kft., Brucker Plusz Bt., Duex Meta Kft., Duo Metal Kft., www.versenyfelszereles.hu, Mp-Sped Kft., Globál-vill Kft., Aura System Kft., Fox Gumi Kereskedelmi Kft., Kamionmosó Plusz Kft., WSW Proding Kft., Olajshop.hu., ASG Szerelvény Kft., Ks Team Consulting Kft., CAD Server Kft., Raiker Kft., Bocskai Kft., Tacho Ker. Bt., Fülöp és Társa Bt., Berger Transport Kft., Hajdúk Építő Kft., Valvoline Hungary., FarkasTent and Event Kft., Rio Lámpastúdió Kft., ER-Mobil Kft., Xlavina-Lavina Szerviz Kft., Auner Motorsport Kft., LTV Racing, Aquamax, Special Csapágy, Mészicar Trans Kft., Blue Truck Kft., ICE CUBE Hungary jéggyártó Kft.

LiveWire Team Sajtófőnök: Krizsán Zoltán