Ónodi Beni díjkiosztóval kezdte az évet

A Livewire Team két keréken egyensúlyozó Supermoto versenyzője, Ónodi Benjamin január 7.-én a szigetszentmiklósi Gastland M0 Hotel & Restaurant-ban a 2016-os MAMI kupa díjkiosztójára volt hivatalos.

A méltán híres MAMI kupa a tavalyi évben hat összecsapásból állt, amelynek Máriapócs és Kecskemét mellett kétszer Kakucs és kétszer Euro-Ring adott otthont.

DSC_1934

Év végi összesítésben Beni a jól megérdemel második helyért járó serleget vehette át. A KTM 450SX-el versenyző ifjonc 263 pontot szerzett, mindösszesen 15 ponttal maradt le a dobogó legfelső fokáról. Az első, Kecskeméti Márk lett a maga 278 pontjával, amelyet a SMR450-es KTM-jével szerzett meg.

DSC_1987

Benjamin a 2016-os szezonban a Magyar, illetve a Román bajnokságban vett részt. A 2017-es versenyszezont tekintve egészen biztos a Magyar és Cseh bajnokság. További célok még csak körvonalozódnak, de márciusban a szezon kezdetéig közel 100%-os pontossággal beszélhetünk az idei szezonról.

14063927_1151102651613424_7797478902197948559_n

A Livewire Team energiájáról és mentális frissességről a Livewire Energy termékei gondoskodnak, ital és rágócukor formájában.

Partnereink:

Rics-Cont Business Kft., Print Profi, Bayer Trans Kft., Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft, Bionectar Kft., Bakery Group Kft., Brucker Plusz Bt., Duex Meta Kft., Duo Metal Kft., www.versenyfelszereles.hu, Mp-Sped Kft., Globál-vill Kft., Aura System Kft., Quasar Database Systems Kft., Tomtoys Kft., Játékvár.hu, 3D floor Padlodesign, Vertexpont Bt., Fox Gumi Kereskedelmi Kft., Kamionmosó Plusz Kft.,WSW Proding Kft., Olajshop.hu., Fülöp és Társa Bt., ASG Szerelvény Kft., Ks Team Consulting Kft., CAD Server Kft., Raiker Kft., Bocskai Kft., Tacho Ker. Bt., Fülöp és Társa Bt., Berger Transport Kft., West Building Kft., Hajdúk Építő Kft., EXPRESS IP NETWORK Kft.

LiveWire Team Sajtófőnök: Krizsán Zoltán