Ónodi Benjamin – Nem hiányzott az esés

A Livewire Team Supermoto versenyzője, Ónodi Benjamin az MMČR Supermoto 2017 – Písek nevet viselő versenyen vett részt május 6. és 7. között, amely a Cseh bajnokság első állomása volt.

Beni_Cseh (4)

Szia, Beni! Milyen volt a Cseh verseny?

Sziasztok! Mezőny tekintetében rendkívül erős volt. Eső is megnehezítette a dolgunkat, végig nedves volt a pálya. Az elején vizes gumival kezdtünk, majd cseréltünk, de igazából egyik sem volt megfelelő. Az időmérőn sikerült a 3. helyet megszereznem.

Beni_Cseh (5)

Mi történt az első futamon?

Az első futamban berajtoltam a 2. helyre, ezt követően még az első körben egy balszerencsés esés el is vette tőlem ezt a helyet. Végig kergettem a mezőnyt, végül a 8. helyen értem célba.

Beni_Cseh (3)

A második futamot miként abszolváltad?

A második futam elején szintén berajtoltam másodiknak, végül a 4. helyet tudtam tartani. Összesítésben az 5. helyen zártam a versenyt. Alapvetően egy nehéz, de nagyszerű összecsapáson vagyunk túl.

Köszönöm a riportot és gratulálok az egész Livewire Team nevében!

A Livewire Team energiájáról és mentális frissességről a Livewire Energy termékei gondoskodnak, ital és rágócukor formájában.

Beni_Cseh (6)

Partnereink:

Rics-Cont Business Kft., Print Profi, Bayer Trans Kft., Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft, Bionectar Kft., Bakery Group Kft., Brucker Plusz Bt., Duex Meta Kft., Duo Metal Kft., www.versenyfelszereles.hu, Mp-Sped Kft., Globál-vill Kft., Aura System Kft., Tomtoys Kft., Játékvár.hu, 3D floor Padlodesign, Vertexpont Bt., Fox Gumi Kereskedelmi Kft., Kamionmosó Plusz Kft., WSW Proding Kft., Olajshop.hu., ASG Szerelvény Kft., Ks Team Consulting Kft., CAD Server Kft., Raiker Kft., Bocskai Kft., Tacho Ker. Bt., Fülöp és Társa Bt., Berger Transport Kft., Hajdúk Építő Kft., Valvoline Hungary., FarkasTent and Event Kft.,  Rio Lámpastúdió Kft., Mészicar Trans Kft.

LiveWire Team Sajtófőnök: Krizsán Zoltán