Kovács Zsombor – Megszereztem az első EB selejtező győzelmem

A Livewire Team versenyzője, Kovács Zsombor a Rotax Euro Challenge idei második fordulóján vett részt Franciaországban, Salbrisban május 24-28-ig. A kalandos versenyről a fiatal pilótával beszélgettem.

Szia, Zsombor! Mesélj nekünk a hétvégi bajnoki futamról!

Sziasztok! A szabadedzéseken végig top 3-ba voltam. Az időmérőn az 5. helyet sikerült megszereznem, aminek örültünk, bár ha nem rontok el egy kanyart a gyors körömben, akkor megnyerem. Szombaton három selejtezőnk volt, amiket az 5. helyről kezdhettem.

Az első selejtezőben 20. helyen végeztem az én hibámból kifolyólag. A második selejtezőben pedig 19. lettem, ahol sajnos megakadt a versenymotorunk így a továbbiakban kicsit gyengébb motorral folytattuk a hétvégét. Végül egy selejtező maradt hátra, amit sikerült megnyerni, ennek nagyon örültünk, hiszen ez volt életem első EB selejtező győzelmem.

Vasárnap az elődöntő majd a döntő várt ránk. Az elődöntőben 12. helyről indultam és a 6. helyen értem célba, de büntetést kaptam így 9. lettem végül. A döntőben pedig csapattársammal vívott csatában most én maradtam alul, de így is 5. lettem.

Köszönöm a családomnak, a Livewire Team-nek és az egész KMS Eurepe-nak és nem utolsó sorban a támogatóimnak, hogy segítettek elérni ezt az eredményt!

Köszönöm a riportot és gratulálok az egész Livewire Team nevében!

A Livewire Team energiájáról és mentális frissességről a Livewire Energy termékei gondoskodnak, ital és rágócukor formájában!

Partnereink:

Rics-Cont Business Kft., Print Profi, Bayer Trans Kft., Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft, Bionectar Kft., Bakery Group Kft., Brucker Plusz Bt., Duex Meta Kft., Duo Metal Kft., www.versenyfelszereles.hu, Mp-Sped Kft., Globál-vill Kft., Aura System Kft., Tomtoys Kft., Játékvár.hu, 3D floor Padlodesign, Vertexpont Bt., Fox Gumi Kereskedelmi Kft., Kamionmosó Plusz Kft., WSW Proding Kft., Olajshop.hu., ASG Szerelvény Kft., Ks Team Consulting Kft., CAD Server Kft., Raiker Kft., Bocskai Kft., Tacho Ker. Bt., Fülöp és Társa Bt., Berger Transport Kft., Hajdúk Építő Kft., Valvoline Hungary., FarkasTent and Event Kft., Rio Lámpastúdió Kft., KMS Europe, Speedshop Zrt., Keramix Kft., Eezy Spritz., Mészicar Trans Kft.

LiveWire Team Sajtófőnök: Krizsán Zoltán