Bíró Péter dobogóra állt Horvátországban

A Livewire Team versenyzője, Bíró Péter május 28-30 között Horvátországban tette vízre a GP3-as Jet-skijét az Alpe Adria Jet Ski Tour 2017 nevet viselő versenysorozat első futamán a Croatian Aquabike Championship Fazana-n.

18194246_656212401242281_6169868984316444163_n

Péter elmondása szerint a Horvátország-i verseny fárasztó volt, rendkívül magas volt a páratartalom. Igazából az erős gépeknek kedvezett, jó volt rajta menni. Tréning jelleggel állt ennek a versenynek, hiszen itt még nem sikerült hadba fognia az új GP1-es Jet-skit. Természetesen örül, hogy így is megszerezte GP3-as kategóriában a 3.helyet, illetve Ski Gentleman kategóriában a 7.helyet.

18194652_656212444575610_3983727178956948847_n

Gratulálok az egész Livewire Team nevében!

A Livewire Team energiájáról és mentális frissességről a Livewire Energy termékei gondoskodnak, ital és rágócukor formájában.

18222264_656212367908951_207111677450222982_n

Partnereink:

Rics-Cont Business Kft., Print Profi, Bayer Trans Kft., Ensure Pénzügyi Szolgáltató Kft, Bionectar Kft., Bakery Group Kft., Brucker Plusz Bt., Duex Meta Kft., Duo Metal Kft., www.versenyfelszereles.hu, Mp-Sped Kft., Globál-vill Kft., Aura System Kft., Tomtoys Kft., Játékvár.hu, 3D floor Padlodesign, Vertexpont Bt., Fox Gumi Kereskedelmi Kft., Kamionmosó Plusz Kft., WSW Proding Kft., Olajshop.hu., ASG Szerelvény Kft., Ks Team Consulting Kft., CAD Server Kft., Raiker Kft., Bocskai Kft., Tacho Ker. Bt., Fülöp és Társa Bt., Berger Transport Kft., Hajdúk Építő Kft., Valvoline Hungary., FarkasTent and Event Kft.,  Rio Lámpastúdió Kft., ER-Mobil Kft., Xlavina – Lavina Szerviz Kft., Auner Motorsport Kft.

LiveWire Team Sajtófőnök: Krizsán Zoltán